/img/categories/002_1.jpg

O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie

Firma Secpol Sp. z o.o. powstała w 1991 r. Od początku istnienia naszym sztandarowym produktem jest sękacz - tradycyjne słowiańskie ciasto. Przez lata zdobywaliśmy rodzimy polski rynek stając się liderem w tym sektorze branży spożywczej. Starając się sprostać trendom globalnego rynku stworzyliśmy markę Sękacz Królewski, która z powodzeniem zdobywa uznanie również poza granicami Polski.

Sękacz Królewski wytwarzany jest zgodnie z oryginalną słowiańską recepturą oraz tradycyjną metodą wypiekania – warstwa po warstwie – której efektem jest niepowtarzalny wzór przypominający przekrój pnia drzewa. Swój wyjątkowy smak oraz długotrwałą świeżość zawdzięcza wielogodzinnej, perfekcyjnej obróbce cieplnej, unikalnej recepturze opierającej się na naturalnych składnikach, oraz mistrzowskiemu wykonaniu piekarzy, którzy w każdą kolejną żmudnie wypiekaną warstwę sękacza wkładają swoje serce, oraz wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu Sękacz Królewski ma tak oryginalny, piękny wygląd i doskonały świeży smak, który doda świetności wszelkiego rodzaju uroczystościom, spotkaniom lub małym chwilom tylko dla siebie.

Nasz zakład spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny w branży spożywczej. W produkcji naszych sękaczy opieramy się na tradycyjnej recepturze i naturalnych składnikach, a do naszych wyrobów nie stosujemy produktów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Secpol Sp. z o.o. jest również dystrybutorem swoich produktów i współpracuje z kilkoma tysiącami odbiorców na terenie Polski. Do ich grona należą tysiące sklepów spożywczych, ogólnopolskie sieci handlowe i lokalne, hurtownie cukiernicze, hurtownie ogólno-spożywcze, piekarnie i cukiernie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu logistycznemu i dużej skali produkcji, nasze produkty są dostępne dla kieszeni każdego klienta.

Najlepszy stosunek jakości do ceny - to właśnie SECPOL.

Nasza firma może poszczycić się tym, że w 2001 r. za sprawą wypiekanego przez nas sękacza zostaliśmy laureatem prestiżowego konkursu Dobre bo polskie, w którym konsumenci wybierają najlepszy produkt krajowego producenta.

W 2009 r. Marszałek Województwa Mazowieckiego przyznał nam szyld Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego dla województwa Mazowieckiego - Dziedzictwo Kulinarne Mazowsze.

Firma Secpol Sp. z o.o. jest również jedynym i wyłącznym dystrybutorem Oleju lnianego marki EUROLEN.

zobacz więcej