O firmie

Firma SECPOL Sp. z o.o. powstała w 1991 r. Od początku istnienia naszym sztandarowym produktem jest sękacz – charakterystyczne słowiańskie ciasto. Przez lata zdobywaliśmy rodzimy polski rynek stając się liderem w tym sektorze branży spożywczej. Starając się sprostać trendom coraz bardziej wymagającego rynku stworzyliśmy markę Sękacz Królewski.

Sękacz Królewski – jest to ciasto wytwarzane zgodnie z naszą autorską recepturą oraz właściwą dla sękaczy metodą wypiekania – warstwa po warstwie – której efektem jest niepowtarzalny wzór przypominający przekrój pnia drzewa. Jego niezwykła forma jest wynikiem wielogodzinnej, żmudnej i perfekcyjnej obróbki cieplnej dokonywanej przez doświadczonych piekarzy. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza unikalnej recepturze opierającej się na sprawdzonych składnikach. Dzięki temu Sękacz Królewski ma tak swoisty wygląd i doskonały smak, który doda świetności wszelkiego rodzaju uroczystościom, spotkaniom lub małym chwilom tylko dla siebie.

Nasz zakład spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny w branży spożywczej. W produkcji naszych sękaczy opieramy się na naszej autorskiej recepturze i technologii oraz na sprawdzonych składnikach.

SECPOL Sp. z o.o. jest również dystrybutorem swoich produktów i współpracuje z kilkoma tysiącami odbiorców na terenie Polski. Do ich grona należą tysiące sklepów spożywczych, ogólnopolskie sieci handlowe i lokalne, hurtownie cukiernicze, hurtownie ogólno-spożywcze, piekarnie i cukiernie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu logistycznemu i dużej skali produkcji, nasze produkty są dostępne dla kieszeni każdego klienta.

Najlepszy stosunek jakości do ceny – to właśnie SECPOL.

Firma SECPOL Sp. z o.o. jest również jedynym i wyłącznym dystrybutorem Oleju lnianego marki EUROLEN.